Center Intermediate School Honor Rolls

for 2nd Nine Weeks 2017-2018

A Honor Roll

4th Grade

Lillian Chisenhall, William Cole, Daniel Flores Garcia, Michelle Guevara-Garcia, Ismael Jackson, Avery Lawrence, Eliezer Leon, Madison Nehring, Rex Payne, Jaxon Sanford

 

5th Grade

Julissa Alvarado-Garcia, Anna Marie Amburn, Triniti Bell, Gracie Boyd, Trista Britt, Carson Bush, Wade Collard, Derek Edenshaw, Xareny Figueroa Aguilar, Anna Hagler, J’Khiry Harper, Zayne Hennigan, Hollie Herndon, Logan Horton, Braelyn McCaffrey, Ashlynn Midkiff, Greydon Mitchell, Caleb Mosley, Alexandra Olalde, Gabriela Ordaz-Albineda, Fatima Romero, Laura Scull, Kylie Snell, Kenneth Stone, Mason Sumstine, Alexee Tello, Hannah Wages, Mary-Grace Whittlesey

 

AB Honor Roll

4th Grade

Christopher Acosta-Magana, Aaron Arcibar, Destiny Arcibar, Breeanna Ard, Brylee Ard, Eric Arroyo Aguila, Zykerius Barnes, Jazmin Bennett, Kayla Betancour, Cambree Bush, Mary Lee Ca, Savannah Cassell, Shiloh Cassell, Daisy Castillo-Castillo, Lilia Castro Guitierrez, Kylon Cummings, Edgar Diaz-Aguilar, Kamron Dones, Kenneth Dunbar, Robert Duvon, Azul Figueroa, Angel Flores, Laribel Galvan, Veronica Galvan, Angelica Garcia, Brookelynn Gregg, Grant Gregory,Mason Harvey, Marvin Hernandez, Erik Hidalgo De La Cruz, Pablo Huichapa, Andrew Hunt, Alfredo Jaimes-Perez, Jamie Jenkins, Andrew Kroll, Nancy Lara, Avery Lawson, Mareli Leon, Jakirus Lister, Jose Marquez, Case Milford, Taiya Moore, Juan Moreno, Eh Tha Nay, Jaxon Olalde, Saira Olalde-Valdez, Damayi Parra, Shane Pena, Kinzley Pinkston, Po Po, Ramiro Ramirez-Flores, Cash Ruiz, Calista Schillings, Jonaisha Sears, Ely Smith, Logan Smith, Rain Smith, Cristian Vazquez, Jayden Voight, London Weathered, Sean White

 

5th Grade

James Akridge, Angel Alvarado, Alyna Arriaga, Travis Belin, A’Braylon Bell, Galea Bell, Ja’Aliyah Berry, Kyla Bloodgood-Fountain, Gage Bradshaw, Mu Bwe, Eduardo Campos Gonzalez, Randy Caporali, Valeria Cervantes, Carson Crawford, Sarina Creach, Jamie Cruz-Morales, Katlynn Curtis, Roberto Diaz Miranda, Bryson Dowling, Derrionna Duncan, James Fausett, Jahaziel Figueroa Aguilar, Logan Galindo, Valeria Garcia, Adrian Gonzalez, Giovanny Gonzalez-Moreno, Melanie Guitierrez, Mandy Harvey, Brenda Hernandez, Katelynn Holmes, Kylie Hubbard, Danielle Hutto, Gabriel Lamas, Kaylee Lara, Noah Leon, Ryder Mahon, La’Niyah McCollister, Jasper McSwain, Karelly Montes, Kasandra Moreno, Daisy Moreno-Garcia, Brooklyn Oliver, Nevaeh Pennington, Jeffrey Quinn, Bryan Ramirez-Garcia, Desiraie Ramirez-Martinez, Austin Randle, Orvin Rebollar, Daniel Reyes, Juan Rico, Sonny Rico, JaKevin Robinson, Angel Ruiz, Jonathan Salas, Dulce Sandiego, Mathew Scarber, Benjamin Scrimsher, Keaton Sigler, Ayden Smith, Brent Smith, Jimmarion Smith, Tashun Spencer, Kevin Trejo, Ali Vidrine, Set Lah Wah, Katlyn Waller, Jazlyn Witzil

The Light and Champion

137 San Augustine St.
Center TX 75935
936-598-3377